logo-sk-junior-ski-120-76

Záver sezóny 2014/2015

Za krásneho slnečného počasia v poslednú marcovú nedeľu prvý popradský klub zjazdového lyžovania ŠK JUNIOR SKI POPRAD zavŕšil zimnú sezónu 2014/2015 klubovými pretekmi v Bachledovej doline. Tu si medzi sebou zmerali svoje pretekárske schopnosti pretekári športového klubu. Spoločne so svojimi rodičmi a vedením športového klubu vyhodnotili a ukončili zimnú sezónu.

ŠK JUNIOR SKI POPRAD sa v uplynulej sezóne zúčastňoval pretekov Slovenského pohára predžiakov a žiakov, Východoslovenskej lyžiarskej ligy a Tatranskej lyžiarskej ligy.

op-zaver 2015

Tímové víťazstvo v Slovenskom pohári je okrem šikovnosti a talentu našich detí, taktiež potvrdením veľkého úsilia a nezištnej práce celého realizačného tímu ŠK JUNIOR SKI POPRAD, ktorý si dal za prioritu v predžiackom lyžovaní podporovať celý kolektív pretekárov podľa hesla „v každom sa môže skrývať talent“. Je zrejmé, že víťazstvo bolo naplnením tejto základnej filozofie prístupu k športu pretekárov nášho športového klubu.

Igor Tropp, predseda ŠK

Blahoželáme všetkým, mladším aj starším pretekárom k dosiahnutým výsledkom v sezóne 2014/2015

Niet pochýb, že úsilie a snaha 45-tich pretekárov, členov ŠK, vyvrcholila v priaznivé výsledky. Najlepšie výsledky dosiahli v kategórii predžiakov v Slovenskom pohári „Rosignol Cup“, kde naši predžiaci z 55-tich lyžiarskych klubov zo Slovenska vyhrali celú súťaž v sérii ôsmich kôl v slovenských lyžiarskych strediskách. Odmenou im bola hlavná cena - produkty firmy Rosignol. Naši najlepšie umiestňovaní pretekári, z celkového počtu 280, v Slovenskom pohári predžiakov boli : Viktória Bendíková, Martin Wikarski, Martin Ferjanček, Samuel Meriač, Timotej Tybor, Katarína Grenerová, Dominika Kanovitsová, Alexander Kanovits, Júlia Kovalová, Nikolas Hnáš a ďaľší...
sppp-vitaz1

Snehové správy

─────────────────────

Napísali o nás...

Dvojnásobný majster Slovenska 2015/16

Záver sezóny 2014/15

snowkidz logo

topteam1

─────────────────────

Ďakujeme partnerom !

mesto-pp200

logo-svit200

─────────────────────

─────────────────────

Ďakujeme, že nás podporili

Albat

elgas

Keramika Hago

ligum
RKMC
sep

TESTECO
chemosvit-nadacia

cpp-logo

energochem

cafe-razy

hengstler

hornik

satel

segat

Go to top